Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

/MGI PSP Audit / - аудит, консалтинг, бухгалтерський облік, управлінський облік Київ, Україна, аудиторские компании киев, аудиторская фирма киев, услуги аудита в киеве, аудиторские компании украины, услуги аудиторской компании, аудит компании, аудит киев, аудиторская компания, аудит услуги, международная аудиторская компания, налоговый аудит, аудиторская фирма, податковий аудит, услуги аудита

  /  Аутсорсинг бухгалтерських послуг   /  Аутсорсинг бізнес-процесів в обліку

Аутсорсинг бізнес-процесів в обліку

MGI PSP Audit як член міжнародної аудиторської мережі MGI Worldwide надає в Україні повний спектр якісних послуг аутсорсингу бізнес-процесів в обліку.

Переваги аутсорсингу:

Аутсорсинг бізнес-процесів в обліку дозволяє скоротити витрати на штатного бухгалтера, отримуючи натомість цілу команду бухгалтерів MGI PSP Audit.

Більш ретельний підбір фахівця під конкретний проект, оскільки володіємо професійною компетентністю і MGI PSP Audit знає, як це робити.

Робота в команді MGI PSP Audit дозволяє фахівцю з обліку при необхідності залучити податкових консультантів, аудиторів і юристів, що володіють досвідом роботи в найбільш різних областях, щоб розглядати складні питання комплексно.

Аутсорсинг MGI PSP Audit не йде у відпустку і не хворіє. Кадрові перестановки – наша турбота.

MGI PSP Audit несе фінансову відповідальність за результат своєї роботи.

Наші послуги аутсорсингу бізнес-процесів в обліку включають:

 • Комплексний бухгалтерський супровід
 • Ведення окремих ділянок обліку
 • Ведення кадрового обліку
 • Розрахунки з оплати праці
 • Відновлення бухгалтерського та кадрового обліку
 • Послуги бізнес-асистента

Бізнес-процес для запуску проект аутсорсингу:

 1. Погоджуємо договір з менеджером і призначаємо бухгалтера, який буде основною контактною особою від MGI PSP Audit
 2. Розміщуємо Вашу базу 1С на нашому сервері або створюємо нову із заповненням необхідних довідників і налаштувань. Надаємо до неї доступ. При необхідності, база може бути інтегрована з Вашими CRM системами. Або підключаємося до Вашого сервера.
 3. Створюємо для Вас сховище в хмарі для завантаження документів. Надсилаєте їх з комп’ютера або телефону, як Вам зручно, головне, щоб ми могли їх прочитати. Вони будуть також доступні Вам в будь-який час і в систематизованому вигляді
 4. Отримуємо доступ до Вашого онлайн банкінгу без права підпису. Всі вихідні платежі будуть тільки з Вашої згоди. Ми будемо завантажувати інформацію про операції та створювати платіжки на підпис.
 5. При необхідності створюємо групу для комунікації в звичному месенджері. До групи входите Ви, наш бухгалтер, всі Ваші співробітники, яких Ви вважаєте за потрібне в неї включити, а також додаткові наші співробітники, в залежності від обраних Вами послуг.
 6. Направляємо Вам письмові інструкції зі збору первинних документів, їх систематизації для архіву і іншу інформацію загального характеру, виходячи з типу Вашого бізнесу, що допомагає Вашим співробітникам здійснювати операції. Починаємо наше плідне співробітництво. 

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

 • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
 • Skip to toolbar