Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

Про нас

  /  Про нас

Про нас

 

Маємо більш ніж 14-річну багату історію, сильну міжнародну підтримку спільноти, що зростає, незалежних компаній-членів MGI Worldwide по всьому світу, MGI PSP Audit знаходиться серед лідерів аудиторського ринку України. Наш успіх відображає якість наших клієнтів, які представляють різні галузі України і їх географічне охоплення – це всі без винятку області України.

Портфель наших постійних клієнтів – понад 150 підприємств України, серед яких переважно середні та великі підприємства. За рік ми виконуємо понад 300 разових проєктів у галузі аудиту, трансфертного ціноутворення та оподаткування.

Хто ми такі

У 2019 виповнилося 10 років з дня народження нашої першої юридичної особи у сфері аудиторської діяльності – Товариства з обмеженою відповідальністю «Аудиторська компанія «П.С.П. Аудит», у 2020 році ми продовжили зростати та просуватися вперед по всьому спектру послуг у галузі аудиту, обліку, податків і права, розширивши своє представництво до 7 юридичних осіб.

Сьогодні MGI PSP Audit – це велика група аудиторських, бухгалтерської, юридичної та консалтингових фірм з надійним становищем в Топ 15 українського рейтингу мереж і асоціацій.

Що ми робимо

Від реєстрації компаній до юридичного супроводу великих угод, від послуг аутсорсингу новостворених компаній до складних аудитів або проєктів трансфертного ціноутворення – наші фахівці роблять те, що необхідно для допомоги клієнтам. Причому завдяки членству в міжнародній мережі MGI Worldwide ми допомагаємо організувати таку допомогу по всьому світу.

Ми цінуємо повагу свого клієнта, задоволеність якістю нашої роботи, яка є основною нашою цінністю: незалежно чи він належить до мікропідприємства або до підприємства суспільного інтересу, його власник приватна особа, держава, транснаціональна корпорація або некомерційна організація.

Де ми працюємо

Ми працюємо по всій Україні, наш основний офіс розташований в центрі Києва. Маючи розгалужене представництво MGI Worldwide у 100 країнах світу, ми як члени мережі здатні надавати допомогу клієнтам в отриманні послуг і в таких регіонах, як Африка, Азія, Австралія, Європа, Латинська Америка, Близький Схід і Північна Африка, Північна Америка і Великобританія.

Ви готові довірити ваше запитання нам?

Ми з упевненістю дивимося в майбутнє і шукаємо підходи та рішення, щоб переконатися в тому, що наша робота підвищує цінність і допомагає клієнтам робити їх бізнес успішніше.

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

  • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
  • ×

    Зворотній звязок


    Зворотній
    Зв'язок
    Skip to toolbar