Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

Аудиторські послуги

  /  Аудиторські послуги

Slide Ми допомагаємо нашим клієнтам в Україні
та за її межами
Slide Ми пропонуємо комплексну оцінку готовності
клієнта до податкової перевірки

Аудиторські послуги

MGI PSP Audit як член міжнародної аудиторської мережі MGI Worldwide готова надати в Україні повний спектр послуг по аудиту і підтвердженню вірогідності інформації у різних секторах бізнесу. Ми пропонуємо якісні технічні можливості, орієнтованість на клієнта, доступ до глобальної мережі фахівців з аудиту.

Ми виконуємо аудит та неаудиторські послуги на підставах та в порядку, що передбачені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та сукупністю професійних стандартів, що встановлюють правила надання аудиторських послуг і розкривають питання етики та контролю якості, які визначені Міжнародними стандартами контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг, що прийняті Радою з міжнародних стандартів аудиту та надання впевненості, а також Міжнародним кодексом етики, прийнятим Радою з міжнародних стандартів етики для бухгалтерів та оприлюдненим Міжнародною федерацією бухгалтерів.

Аудиторські фірми MGI PSP Audit включені до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності з надання аудиторських послуг. Ми маємо право виконувати аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Фахівці MGI PSP Audit, які залучені у наданні аудиторських послуг, мають підтверджену кваліфікаційну придатність до провадження аудиторської діяльності, включені до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, мають дипломи загальновідомих міжнародних сертифікацій зі знання Міжнародних стандартів фінансової звітності (АССА, IFA, IAAP, IAB, інші).

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

  • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
  • Skip to toolbar