Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

Наша історія

  /  Наша історія

Наша історія

 

З 2009 року MGI PSP Audit об’єднує команду однодумців, яка надає професійні послуги у галузі аудиту, обліку, оподаткування і права на всій території України, а завдяки членству в MGI Worldwide за допомогою інших членів мережі може надати підтримку практично у всіх ключових економічних центрах світу.

Наша багаторічна присутність на ринку України заснована на лояльності й довірі до професійних відносин як всередині команди, так і щодо наших клієнтів.

Тоді та зараз

2019 рік відзначив нашу 10-у річницю від дня народження нашої першої юридичної особи – аудиторської фірми, і цей же рік об’єднав вже 7-у юридичну особу – юридичну фірму, і ми, як і наша міжнародна мережа, що оголосила у 2019 році про злиття з колегами з CPAAI, також ростемо і розвиваємося в Україні.

В умовах пандемії COVID-2019 у 2020 році ми адаптувались та частково перейшли на дистанційний формат роботи.

2021 рік став для нас роком професійного навчання. Ми відкрили акредитований освітній тренінговий центр з безперервного професійного навчання аудиторів. Між MGI PSP Audit та Асоціацією міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів (AICPA) та Інституту присяжних бухгалтерів з управлінського обліку (CIMA) було укладено угоду з просування та пропонування програм і сертифікатів AICPA та CIMA своїм членам, клієнтам та проведення відповідного навчання. Також було проведено онлайн курс з податкового права освітньою платформою для юристів Leadership in Law 9.

Незважаючи на повномасштабне вторгнення російської федерації у 2022 році та завдання окупантами нищівного впливу на економіку нашої держави, ми пройшли перевірку контролю якості і продовжуємо працювати задля перемоги та відновлення нашої України.

2023 рік розпочався з отримання найвищого рівня відповідності системи контролю якості проведеного мережею MGI Worldwide.

Подивіться на нашу тимчасову шкалу за ці роки

Ось погляд назад за останнє десятиліття нашої історії, зайдіть за посиланням, щоб побачити нашу історію.

Наші високі стандарти якості

Система контролю якості аудиторських послуг складається з політики та процедур, розроблених і впроваджених аудиторськими фірмами MGI PSP Audit відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

Перевірка наших політик і процедур відбувається на двох рівнях: регулятором ринку аудиту в Україні та глобальним партнером за якістю MGI Worldwide.

Контроль якості послуг наших аудиторських фірм, що надають послугу з обов’язкового аудиту фінансової звітності, проводиться з 2010 року на постійній основі регуляторами ринку аудиту з метою підтвердження дотримання міжнародних стандартів аудиту, принципу незалежності, ефективності внутрішньої системи контролю якості аудиторських послуг.

Детальніше про нашу прихильність якості можна ознайомитися за посиланням.

Також як член MGI Worldwide ми підлягаємо перевірці за якістю з боку MGI Worldwide, яке забезпечує своєю підтримкою глобальний партнер мережі Mercia. У координації з MGI Worldwide ми активно впроваджуємо технологічне партнерство з Caseware з документування процесів аудиту.

З 2019 року MGI Worldwide була прийнята як повноправний член у Forum of Firms асоціація з 30 міжнародних бухгалтерських мереж. Учасники Forum of Firms – прихильники міжнародних стандартів якості, і ми пишаємося визнанням нашої мережі цим престижним органом. Мета Forum of Firms полягає у просуванні послідовних і високоякісних стандартів фінансової звітності та практики аудиту в усьому світі.

Для нас як члена мережі це демонструє нашу відданість якісної аудиторської роботи в конкурентній боротьбі з іншими фірмами за міжнародну роботу з глобальними установами та неприбутковими організаціями.

Чи готові ви довірити ваше запитання нам?

Ми завжди твердо дивимося в майбутнє і шукаємо підходи та рішення, щоб переконатися в тому, що наша робота підвищує цінність і допомагає нашим клієнтам робити їх бізнес успішніше.
Якщо ви хочете стати нашим клієнтом, заповніть форму запиту 

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

  • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
  • ×

    Зворотній звязок


    Зворотній
    Зв'язок
    Skip to toolbar