Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

Якість

  /  Якість

Наші високі стандарти якості

 

Система контролю якості аудиторських послуг складається з політики та процедур, розроблених і впроваджених аудиторськими фірмами MGI PSP Audit відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

Перевірка наших політик і процедур відбувається на двох рівнях: регулятором ринку аудиту в Україні та глобальним партнером за якістю MGI Worldwide.

Контроль якості послуг наших аудиторських фірм, що надають послугу з обов’язкового аудиту фінансової звітності, проводиться з 2010 року на постійній основі регуляторами ринку аудиту з метою підтвердження дотримання міжнародних стандартів аудиту, принципу незалежності, ефективності внутрішньої системи контролю якості аудиторських послуг.

Детальніше про нашу прихильність якості можна ознайомитися за посиланням.

Також як член MGI Worldwide ми підлягаємо перевірці з якості з боку MGI Worldwide, яка забезпечує своєю підтримкою глобальний партнер мережі Mercia. У координації з MGI Worldwide ми активно впроваджуємо технологічне партнерство з Caseware з документування процесів аудиту.

MGI PSP Audit отримала у лютому 2023 року найвищий рівень відповідності системи контролю якості проведеного мережею MGI Worldwide.

З 2019 року MGI Worldwide була прийнята як повноправний член у Forum of Firms асоціацію з 30-ти міжнародних бухгалтерських мереж. Учасники Forum of Firms прихильні міжнародним стандартам якості, і ми пишаємося визнанням нашої мережі цим престижним органом. Мета Forum of Firms полягає в просуванні послідовних і високоякісних стандартів фінансової звітності та практики аудиту в усьому світі.

Для нас як члена мережі це демонструє нашу відданість якісної аудиторської роботи в конкурентній боротьбі з іншими фірмами за міжнародну роботу з глобальними установами та неприбутковими організаціями.

Нас рекомендують

Один з найважливіших факторів у прийнятті рішення про співпрацю з нами та підтвердження заявлених вище високих стандартів якості – це рекомендації клієнтів MGI PSP Audit.

Для отримання успішної рекомендації важлива системна робота з клієнтом на кожному етапі нашого співробітництва.

Як приклад з аудитом, в Україні поки існує певний рівень недостатнього розуміння такої послуги в цілому і його окремих процедур, а також відмінності між аудитом і супутніми послугами. Тому ми ще на етапі переговорів намагаємося максимально просто і чітко донести потенційному клієнту суть завдання, переваг окремих процедур і на реальних прикладах з нашої практики показати, чому такі процедури важливі й для клієнта, зокрема. Оскільки тільки задоволений клієнт – це джерело позитивних емоцій, хороших відгуків і якісних рекомендацій.

Детальніше з нашими рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням.

Чи готові ви довірити ваше запитання нам?

Ми завжди твердо дивимося в майбутнє і шукаємо підходи й рішення, щоб переконатися в тому, що наша робота підвищує цінність і допомагає нашим клієнтам робити їх бізнес успішніше.
Якщо ви хочете стати нашим клієнтом, заповніть форму запиту на інформацію щодо послуги, що цікавить 

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

  • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
  • ×

    Зворотній звязок


    Зворотній
    Зв'язок
    Skip to toolbar