Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

Відмінності

  /  Відмінності

Відмінності

Лідерство на ринку

MGI PSP Audit зросла, отримавши довіру клієнта, і закріпилася в Україні серед 15 лідерів ринку аудиторських послуг.

Міжнародний статус

Ми представляємо міжнародну професійну мережу MGI Worldwide, яка приділяє велике значення якості, і ми усвідомлюємо всю відповідальність цього і глобальні іміджеві ризики. Ми готові надати послуги не тільки на території України, а й поза неї, із залученням членів мережі з більш ніж 100 країн світу.

Контроль якості

Дотримання нами міжнародних стандартів аудиту, принципу незалежності, ефективності внутрішньої системи контролю якості аудиторських послуг підтверджується з 2010 року регулятором ринку в Україні та контролем за якістю з боку MGI Worldwide

Покриття професійних ризиків

Щорічно ми укладаємо постійно чинні договори страхування цивільно-правової відповідальності наших аудиторських фірм перед третіми особами відповідно до типової форми договору страхування, затвердженої Національним банком України та погодженою з Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю. Розмір страхової суми в кожному окремому договорі – не нижчому за передбачений законом.

Спеціалізація

Ми постійно працюємо в напрямку розширення переліку послуг, що нами надаються, але при цьому ми не забуваємо наші основні конкурентні переваги та вдосконалюємо практики, що існують.

Чим вище спеціалізація – тим вище наша відповідальність за результат.

Кожен учасник нашої команди розуміє високу відповідальність за результат своєї персональної роботи з клієнтом, враховуючи, що від нього залежить імідж інших учасників, які взаємодіють з клієнтом, і ім’я компанії в цілому.

З 2009 року нашою основою спеціалізацією було оподаткування, досвід, що існує, дозволив нам розробити та запатентувати власні методики з перевірки систем бухгалтерського і податкового обліку з метою підготовки клієнтів до майбутніх податкових перевірок. Ця послуга залишається високо популярною з року в рік, а ми чітко регламентуємо і розвиваємо наші підходи в такій послузі виходячи із трендів податкових перевірок.

У 2012 році ми вийшли на ринок аудиту, сьогодні ми виконуємо проєкти від ініціативного аудиту фінансових звітів для цілей консолідації до обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств суспільного інтересу, фінансових установ, середніх підприємств.

У 2013 році податковий консалтинг став окремим напрямком нашої діяльності й сьогодні це найчисленніша за кількістю постійних клієнтів послуга.

Починаючи з 2014 року, наші фахівці отримали перший і до сьогодні безперервний досвід у галузі трансфертного ціноутворення. Нами відстежуються кейси податкових перевірок, судова практика, і щорічно ми інвестуємо як в українські, так і міжнародні інформаційні джерела, які активно використовуються при підготовці документацій з трансфертного ціноутворення, що дозволяє залишатися флагманом цього напрямку.

У 2015 році ми відкрили тренінговий центр з навчання Міжнародним стандартам фінансової звітності в Україні за програмою Міжнародної асоціації бухгалтерів Великобританії. Цей курс доповнив наш напрямок професійних семінарів та практикумів.

З 2018 року ми надаємо послуги у галузі права, пропонуючи підтримку адвокатів у спорах з контролюючими органами, відповідях юристів на запити контролюючих органів, супроводі господарських угод.

У 2021 році ми запланували відкриття практики незалежної оцінки.

Чи готові ви довірити ваше запитання нам?

Ми завжди твердо дивимося в майбутнє і шукаємо підходи та рішення, щоб переконатися в тому, що наша робота підвищує цінність і допомагає нашим клієнтам робити їх бізнес успішніше.

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

  • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
  • ×

    Зворотній звязок


    Зворотній
    Зв'язок
    Skip to toolbar