Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Top 20 ranked international network of audit, tax, accounting & consulting firms
Back to top

Звіт про прозорість

  /  Звіт про прозорість

Звіт про прозорість

 

Розуміючи свою відповідальність як суб’єкта аудиторської діяльності що надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, в цьому розділі, на виконання статті 37 Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, ми оприлюднюємо щорічні звіти про прозорість.

Кожен звіт за попередній рік публікується нами не пізніше 30 квітня року, що настає за звітним. Звіт про прозорість буде залишатися доступним на цьому вебсайті щонайменше сім років з дня його оприлюднення.

В разі внесення змін до опублікованого звіту про прозорість ми зазначимо, що це виправлений варіант звіту, при цьому первинний варіант звіту буде залишатися доступним на нашій вебсторінці.

 

ЗВІТ ПРО ПРОЗОРІСТЬ ЗА 2018 РІК ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ПІ.ЕС.ПІ. АУДИТ»

ЗВІТ ПРО ПРОЗОРІСТЬ ЗА 2019 РІК ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ПІ.ЕС.ПІ. АУДИТ»

ЗВІТ ПРО ПРОЗОРІСТЬ ЗА 2020 РІК ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ПІ.ЕС.ПІ. АУДИТ»

ЗВІТ ПРО ПРОЗОРІСТЬ ЗА 2021 РІК ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ПІ.ЕС.ПІ. АУДИТ»

ЗВІТ ПРО ПРОЗОРІСТЬ ЗА 2022 РІК ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ПІ.ЕС.ПІ. АУДИТ»

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ ЗА 2022 РІК

Готові обговорити проект?

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

  • MGI PSP Audit Disclaimer: MGI Worldwide is the brand name under which certain member firms of Mint Alliance operate as a network of independent audit, tax, accounting and consulting firms. Mint Alliance is an alliance of independent audit, tax, accounting and consulting firms. MGI Worldwide and Mint Alliance do not themselves provide any services and their member firms are not an international partnership. Each member firm is a separate entity and neither MGI Worldwide, Mint Alliance nor any member firm, accepts responsibility for the activities, work, opinions or services of any other member firm. Mint Alliance is a private company limited by guarantee incorporated in the Isle of Man with company number 012651C.
  • ×

    Зворотній звязок


    Зворотній
    Зв'язок
    Skip to toolbar